Hogyan segíthetek Jánosnak?
Author: Főadmin Date: 2015. április 30., csütörtök 21:27
Hogyan segíthetek Jánosnak?
A ma esti Tények bemutatta az 5 hónapos Jánost, akinek a két hét múlva esedékes életmentő májátültetéséhez még 600.000 forintra van szükség.
A Baptista Szeretetszolgálat felajánlotta az első 100.000 Ft-ot.
Ha szeretne Jánosnak segíteni, a Szeretetszolgálat weblapján keresztül a www.baptistasegely.hu/adomanyozas oldalon a "János" menüpont alatt most online adományozhattok.
A KDB Bank 13555555 - 55555555 - 55555555 -os bankszámlára "János" megjelöléssel küldött adományokkal is az ő gyógyulását támogatja.
Köszönjük!
RELATED NEWS

Vörös kód riasztás lépett életbe a rendkívüli hőség miatt!
Budapest - A rendkívüli hőség miatt a Belügyminisztérium szerdán reggeltől csütörtök éjfélig vörös kód figyelmeztetést rendelt el nyolc vármegyében.

Bölcsőde a jövő nemzedékéért: átadó ünnepség a cívisvárosban
Debrecen - A Baptista Szeretetszolgálat Gyermek- és Ifjúsági Oktatási és Fejlesztő Központja 2025. június 19-én adta át két csoportszobás, huszonnyolc férőhelyes bölcsődéjét Debrecen északkeleti városrészében. A projekt 2022 júliusában indult.

Elnöki köszöntő pedagógusnap alkalmából
A Baptista Szeretetszolgálat életében mindig voltak és vannak fontos állomások, amelyek egy része évfordulóhoz kötődik. Ilyen minden esztendőben a Pedagógusok Napja is, amit visszatérő módon június első vasárnapján ünneplünk, ekkor adjuk meg a tiszteletet az egyik legszebb, legfelelősségteljesebb, éppen ezért legnehezebb hivatás művelői számára.
