Sok-sok ezer üdítő pillanat a kánikulában
Author: Főadmin Date: 2017. augusztus 05., szombat 10:12
Budapest – A rendkívüli melegre való tekintettel a Baptista Szeretetszolgálat július 20-tól egészen augusztus 5-ig számos alkalommal osztott hűtött üdítőitalt a fővárosban, két helyszínen. Az akció folytatódik, a támogató a HELL Energy Magyarország Kft.
A segélyszervezet önkéntesei és néhány alkalommal a támogató cég segítői Baricz Dezső programvezető irányításával alkalmanként mintegy ezerötszáz darab dobozos üdítőt kínáltak mindazoknak, akik elfogadták a hideg italt a főváros két legforgalmasabb pontján, a WestEnd és az Allee bevásárlóközpontok előtt. Az elmúlt héten, keddtől szombatig például öt alkalommal, napi egy-másfél óra alatt talált gazdára a XIXO COLA. Ez azt jelentette, hogy összesen nyolc-tíz órát dolgoztak az önkéntesek a 37-40 fokos kánikulában, a tűző napon. A HELL Energy Magyarország Kft., a támogató cég idén nyáron eddig összesen kétszer 11 ezer 500 doboz üdítőt ajánlott fel jótékony célra.
RELATED NEWS

Megújult a csepeli baptista gimnázium és sportiskola tornacsarnoka
Budapest - A Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkárának jelenlétében adtuk át a Budapest Baptista Gimnázium, Technikum és Sportiskola tornacsarnokát október 16-án, Csepelen.

Remek siker a FETE Kupán: harmadik helyen végeztek a rohodi labdarúgók
Felcsút - Immár ötödik alkalommal rendezték meg a Felzárkózó Települések elnevezésű program országos labdarúgó tornáját, a Fete Kupa döntőjét. A négy, regionális selejtezőből továbbjutott legjobb futballcsapatok játékosai a Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia felcsúti otthonában léphettek pályára október második hétvégéjén.

„Szolgálatunk fókusza az Ember!” A Baptista Szeretetszolgálat vezetői konferenciája
Dr. Szilágyi Béla elnök és Papp János baptista egyházi vezető köszöntőjével kezdődött meg október 6-án a Baptista Szeretetszolgálat országos vezetői konferenciája, ahol hagyományosan a 30 esztendős segélyszervezet különböző szociális, oktatási, segélyezési és egyéb más területein dolgozó szakemberek összegezték az elmúlt időszak munkáját és határozták meg az előttük álló feladatokat. A jelszó évtizedek óta változatlan: Hittel és szakértelemmel!
