Pályázati lehetőség közvélemény kutató szervezeteknek
Author: Főadmin Date: 2020. június 25., csütörtök 12:59
Ezúton tájékoztatjuk azokat a szervezeteket és intézményeket, amelyek EU szintű közvélemény kutatások lebonyolításával foglalkoznak, hogy az olasz GVC-WeWorld a #ClimateOfChange projekt keretében a napokban európai közvélemény kutatási pályázatot hirdetett meg.
Az angol nyelvű pályázati felhívás szövege a következő linken található:
RELATED NEWS

Jubileumi jótékonysági gyermeknap hátrányos helyzetű gyermekeknek
Budapest - A Baptista Szeretetszolgálat immár 25. alkalommal idén is megszervezte Jótékonysági Gyermeknap elnevezésű rendezvényét.

NoPlanetB: átadtuk a Nagy Diák Fenntarthatósági Teszt díjait
Budapest - Lezárult a DUE Médiahálózat és a Baptista Szeretetszolgálat közös klímavédelmi játéka, a Nagy Diák Fenntarthatósági Teszt. Az első alkalommal megrendezett országos edukatív játékba több mint tíz és félezer, 14 és 24 év közötti életkorú fiatal kapcsolódott be sikeres tesztkitöltéssel.

A nemzet tehetségeiért - díjat kapott munkatársunk, Abán Csaba
Budapest - Rangos elismerést vehetett át Abán Csaba, a Baptista Szeretetszolgálat munkatársa, robotika csapatunk mentora. Szívből gratulálunk!
